ilość: 0 szt. wartość: 0,00 zł

KULA HOOKS wieszaki (różne kolory) 2 SZT.

   Ocena:     
Cena od:
60,22 zł
  
  
    Wersja do druku Poleć znajomemu    

Galeria produktu

PROMOCJA:


Wieszaki Kula Hooks 120,45zł - 50% = 60,22zł

Został już tylko jeden komplet czarnych wieszaków i jeden komplet fioletowych wieszaków

Design prosto z Islandii. 100% naturalny filc i ręcznie robione - wieszaki Kula Hooks by Normann Copenhagen
Projekt: Bryndis BolladottirWieszaczki KULA HOOKS zaprojektowane i wyprodukowane w Islandii zaskakują i fascynują. W 100% wykonane są z islandzkiej wełny a konkretnie filcu. Ręcznie robione. Każdy jest niepowtarzalnym i unikalnym przedmiotem. Wieszaki KULA HOOKS składają się z dość dużej wełnianej, filcowej kuli i mocowane są na śrubie, wkręcanej w kołek do ściany. Końcówka mocowania śruby posiada srebrne zakończenie wykonane z plastiku, dzięki temu maskowana jest sama śruba, a wieszak odstaje na odległość 1cm od ściany.
Nie ma żadnych reguł w jakim kierunku oraz gdzie należy mocować wieszak do ściany. Ty sam decydujesz o miejscu, wysokości mocowania KULA HOOKS. Oba wieszaki różnią się od siebie rozmiarami: jeden większy posiada średnicę 10cm, a drugi mniejszy średnicę 7cm.

Projektantka Bryndis Bolladottir opowiada:
Od samego początku było dla mnie sprawą oczywistą, że wieszaki KULA HOOKS będą wykonane z 100% islandzkiej wełny. Jako projektant tkanin uwielbiam pracować na naturalnych materiałach. Dodatkowym wyzwaniem jest łączenie naturalnych materiałów z nową funkcjonalnością przedmiotów. Łączyć nowy pomysł z tradycyjnym przedmiotem, tworząc nowe możliwości zastosowania i nową funkcjonalność. Design wieszaków KULA HOOKS to prosty kształt kuli zestawiony z tradycyjnym materiałem wełny islandzkiej, nadając w ten sposób unikalny design wieszakom.
Materiał wełna islandzka (filc)
mocowanie: metalowe śruby okryte plastikową osłonką o długości 1cm w srebrnym kolorze
średnica wiekszej kuli wieszaka 10cm
średnica mniejszej kuli wieszaka 8cm
Zdjęcie Nazwa Dostępność Cena
KULA HOOKS wieszak - CZARNY KULA HOOKS wieszak - CZARNY
48h-72h
60,22 zł
szt.
KULA HOOKS wieszak - FIOLETOWY KULA HOOKS wieszak - FIOLETOWY
48h-72h
60,22 zł
szt.

Dobierz produkty tej samej marki [ zobacz więcej ]

Dobierz produkty o tym samym kolorze [ zobacz więcej ]

Bezpieczne zakupy, transport gratis od 500 zł

Designerskie krzesła

Designerskie krzesło, nowoczesna lampa, nietypowy stolik to tylko niektóre z mebli dostępnych w naszej ofercie. Proponujemy rozwiązania niebanalne dla osób, które lubią otaczać się pięknymi przedmiotami o oryginalnym wyglądzie.

Znane marki

Uznane w świecie designu i wnętrzarstwa, powszechnie znane amatorom efektownych rozwiązań marki takie, jak Foscarini, Magis, Kartell to najwyższej jakości produkty o niebanalnym kształcie oraz funkcjonalnym zastosowaniu.

Cenieni projektanci

Popularni wizjonerzy, projektujący niecodzienne przedmioty, osobowości jak Philippe Starck, czy Karim Rashid odcisnęli piętno na współczesnej historii wnętrzarstwa i dekoracji wnętrz tworząc niezwykłe przedmioty użytkowe.
Transport Bezpieczeństwo Płatności Sprzedaż na raty Facebook

Obsługiwane płatności: