Złota bateria umywalkowa jako serce łazienki!

Łazienka to miejsce w mieszkaniu, w którym spędzamy sporą część czasu. Pewne badania wskazują, że są to dwie godziny dziennie. Jest to dość intymne pomieszczenie w domu, oczywiście zaraz obok sypialni. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń może stać się naszą wymarzoną strefą relaksu. Nawet jeśli sama łazienka zajmuje kilka metrów, może być pięknie urządzona. Warto wtedy postawić na ciekawe dodatki lub wyróżniające się elementy.

Złota bateria jako serce łazienki

Bez względu na to, czy łazienka jest w stanie surowym, czy tylko ją remontujemy, nie należy zapominać o sprzęcie i ceramice. Powinna ona być wysokiej jakości, aby posłużyła nam co najmniej kilka lat. Na rynku są dostępne baterie w różnorodnych kształtach i kolorach. Najpopularniejsze są srebrne i chromowane, ale dla tych, którzy chcą stworzyć niepowtarzalny klimat, zaprojektowano nowoczesne baterie w kolorze złotym.

Ciekawą propozycję prezentuje Paffoni – włoska marka, która specjalizuje się w produkcji armatury sanitarnej. Z roku na rok produkty tej marki cieszą się większą popularnością. Produkcja odbywa się na terenie Włoch i polega na użyciu najnowszych technologii. Paffoni to elegancka armatura, która tworzy bardzo stylowy charakter wnętrza. Można by nawet śmiało stwierdzić, że dzięki złotej baterii Paffoni tworzy się serce łazienki.

złota bateria

Złoto i biel – idealny duet w łazience

Złotą baterię Paffoni idealnie skomponujesz z białymi płytkami oraz prostymi jasnymi meblami. Sama bateria stworzy niepowtarzalny i unikalny charakter. Dzięki umiejętnemu wyeksponowaniu jej walorów powstanie ciekawy design. Styl industrialny to idealny przykład wnętrza, które kolorystycznie stworzy idealną parę z baterią w odcieniu złota. Oprócz bieli można połączyć ją z marmurem, betonem lub drewnem. Niemniej jednak ciekawą propozycją jest połączenie złotej baterii z lustrem posiadającym złotą ramę. Jak widać, propozycji jest wiele, dzięki czemu styl łazienki można dopasować do indywidualnych potrzeb, a przede wszystkim do własnych upodobań.

Zalety złotej baterii

To od czego powinniśmy zacząć to fakt, że złota bateria ma wiele zalet. Przede wszystkim to elegancja. Bateria ta wygląda bardzo dobrze, eksponując się w centrum całego pomieszczenia. Niewątpliwie zwraca na siebie uwagę w nienachalny sposób, tworząc dostojny i nowoczesny klimat.

W związku z tym, że złoto kojarzy się nam z luksusem, nie powinniśmy przesadzić z tym kolorem. Chcąc stworzyć minimalistyczne wnętrze, potraktujmy baterię jako dodatek. Uwierzcie nam, złoto pasuje do wielu wnętrz! Paffoni tworzy solidne produkty, które są godne uwagi i nie należy się obawiać jakości.

Możemy być pewni, że będzie ona służyć nam przez długie lata. Inwestując w zakup od znanego i sprawdzonego producenta armatury, można mieć niemal stuprocentową pewność, że nasze zaufanie nie zostanie wystawione na próbę. Wśród bogatej oferty można wybierać pomiędzy bateriami podtynkowymi, umywalkowymi, wannowymi, naściennymi i stojącymi. Wybór jest bardzo szeroki. Wystarczy odważyć się na odrobinę luksusu, aby móc cieszyć się wyjątkowym pięknem.

Dodaj komentarz

14 − 9 =